Vyhraj dárkový poukaz od VELOSERVIS PEŠEK A SYN

V HODNOTĚ 5.000 Kč

A máme tady další krásné ceny pro vítěze běžeckého závodu v mužské a ženské kategorii BARTH Run Velká Pardubická na 5 km. Partner akce Pešek a Syn pro Vás připravil 2 poukazy, každý v hodnotě 5.000 Kč, na nákup zboží dle vlastního výběru v jejich kamenných prodejnách. 

KDY: sobota 19. 5. 2018

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Více informací o závodu    Registrace ZDE

Přijďte se proběhnout po trati slavného dostihu Velká pardubická, který se koná každým rokem na podzim v Pardubicích. Tentokrát to ale zvládnete i bez koníka! Připravili jsme pro Vás třetí ročník netradičního běžeckého závodu, ve kterém na vlastní kůži zažijete, jaké to je překonat známý Taxisův příkop, Irskou lavici, Velký vodní příkop, Hadí příkop a další náročné překážky. 

VELOSERVIS PEŠEK A SYN

Firma VELOSERVIS PEŠEK & SYN působí na trhu již od roku 1926. Firma je největším prodejcem jízdních kol ve Východních Čechách. Firma provozuje dvě kamenné prodejny. Domovská prodejna Pardubice - Staré Čívice a prodejna v Opatovicích nad Labem na trase Pardubice - Hradec Králové. Zde si můžete prohlížet a osobně vyzkoušet silniční kola, horská kola, krosová kola. Kola dětská, koloběžky a pro nejměnší dětská odrážedla. Výjimkou nejsou ani elektrokola, nebo skládací kola, fitness kola, městská kola, dirtová kola, BMX kola a retro kola.

Dohromady nabízí obě prodejny přes 550 modelů značek jízdních kol AUTHOR, KELLYS, ROCK MACHINE, LAPIERRE, GHOST. Samozřejmostí je široký sortiment nabízených doplňků jako je cyklo oblečení, cyklo batohy, boty na kolo, přilby na kolo, dětské cyklo sedačky a dnes tolik oblíbené dětské vozíky za kolo Chariot a Croozer. Nabídka je tak široká, že si prostě nemůžete nevybrat! Vybavíme vás na adrenalinový výšlap, či výlet s rodinou od hlavy až k patě a to vše včetně kvalitního záručního i pozáručního servisu. Navíc jsme pro vás zavedli novou službu - svoz a rozvoz oprav. Součástí našich prodejen je i půjčovna. Mezi oblíbený sortiment půjčovny patří například dětské vozíky za kolo, nebo outdoor kamery GoPro. Naše motto zní: „Cyklistika je pro nás koníčkem, který nekončí s koncem pracovní doby.“ 

www.kolapesek.cz