VYHRAJ CARAVAN NA 4 DNY 

V HODNOTĚ 13.000 KČ

Pro vítěze běžeckého závodu v mužské a ženské kategorii BARTH Run Velká Pardubická na 10 km máme připravenou exkluzivní výhru v podobě obytného vozu na 4 dny od BARTH Caravan. 

KDY: sobota 19. 5. 2018

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Více informací o závodu    Registrace ZDE

Přijďte se proběhnout po trati slavného dostihu Velká pardubická, který se koná každým rokem na podzim v Pardubicích. Tentokrát to ale zvládnete i bez koníka! Připravili jsme pro Vás třetí ročník netradičního běžeckého závodu, ve kterém na vlastní kůži zažijete, jaké to je překonat známý Taxisův příkop, Irskou lavici, Velký vodní příkop, Hadí příkop a další náročné překážky. 

OBYTNÉ VOZY BARTH CARAVAN

S obytnými vozy od BARTH Caravan můžete zažít spoustu dobrodružství a zábavy a přitom cestujete v pohodlí a luxusu hotelového pokoje na kolech. Cestování obytným vozem nebo s přívěsem je velmi populární. Největší výhodou je, že nejste vázáni na jedno místo pobytu. Zaparkujete tam, kde se Vám líbí a druhý den můžete jet zase do jiného města, kempu nebo sousední země. Pro celou rodinu je zajištěno pohodlné spaní, v obytném přívěsu může spát dokonce 7 lidí. Pokud jste vyznavači nezávislého cestování, pak je pro Vás obytný vůz ideálním dopravním prostředkem na dovolenou. Můžete si projet různé kouty Evropy, každý den navštívit jiné místo a ulehat do stejné postele. Jedině tak poznáte všechny krásy caravaningu na vlastní kůži. Na webu www.BARTH-CARAVAN.cz se dozvíte více informací včetně zajímavých tipů na cesty.