KDY: 20. 5. 2017

KDE: Dostihové závodiště, Pardubice

 
registrace zdarma zde

 

HC Dynamo rodinný běh pro dětský domov Pardubice

Minulý rok byl rodinný běh veliká neznámá. Díky startovnému, které bylo zdarma, jsme do poslední chvíle nevěděli, kolik rodičů s dětmi se vlastně běhu zúčastní, padaly i názory, zda běh vůbec uspořádat. Ovšem výsledek byl víc než uspokojivý a troufáme si říci, že až dojemný. Tolik malých sportovců, kteří se svými rodiči absolvovali kilometrovou trať jsme opravdu nečekali a o to lepší bylo, když jsme na každé tvářičce viděli úsměv od ucha k uchu. Musíme říci, že emotivnější zahájení závodu jsme se ani nemohli přát. 

Tímto Vám chceme za minulý ročník poděkovat a pozvat Vás na letošní pokračování. Vezměte své ratolesti a pojďte si proběhnout okruh na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Věk není vůbec omezený, tempo je pohodové, možná výstižnější bude skotačivé.

DOBROVOLNÉ STARTOVNÉ

Přispějte Dětskému domovu Pardubice

Nebudete na to sami! Pomohou Vám i hokejisté z HC Dynamo Pardubice, kteří uspořádali tento nadační běh a kteří si s Vámi také trať proběhnou. Jak sami říkají: "Nejde o rychlost, ale o pomoc Dětskému domovu Pardubice – zapojte se také!"

Registrace je na tento běh zdarma, ovšem budeme rádi, když i Vy přispějete dětem, kteří neměli v životě takové štěstí. Dobrovolné startovné následně poputuje na konto Dětského domova Pardubice. Navíc prvních 100 registrovaných dostane jako dárek tričko HC Dynamo Pardubice ZDAMRA. Na odpoledne je nachystaná také autogramiáda hokejistů. Věříme, že pro dobrý účel uvidíme na startu ještě více běžecký nadějí než v loňském roce.

BARTH Day - DĚTSKÝ DEN

Přijďte si užít den plný zábavysportu a skvělých zážitků na pardubické dostihové závodiště. Pro děti máme připravený veliký dětský den a jsme si jisti, že je nebudete moci odtrhnout z atrakcí, které pro ně máme připravené.
 
V rámci akce BARTH Day si můžete prohlédnout a vyzkoušet při testovací jízdě budete moci automobilové novinky značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Kia, Peugeot a Honda. Na své si přijdou i vyznavači jedné stopy s možností zapůjčení motorek díky celorepublikové akci Yamaha Tour 2017. Přítomní budou také jezdci Rallye Dakar z týmu BARTH Racing. Stánky s občerstvením jsou samozřejmostí. Celou akcí Vás bude provádět moderátor Vlasta Korec a den zakončíme koncertem na hlavním pódiu.
 To nejlepší na konec: VSTUPNÉ NA AKCI JE ZDARMA!