KDY: sobota 19. 5. 2018

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Registrace ZDE

Ve firmě BARTH myslíme opravdu na každého a tedy i na ty nejmenší z Vás. Přijďte se proběhnout na zábavný rodinný běh, který zvládne opravdu každý. Délka trasy je 1000m, takže můžete vzít do terénu i kočárek! Hlavním cílem závodu je zapojit všechny členy rodiny. Samozřejmě počítáme s tím, že Ti soutěživější a vytrvalejší z Vás využijí toto krátké kolečko pro rozběhání a následně poběží některý z hlavních závodů. Pro tento účel jsme zajistili možnost jednorázové registrace, kde se můžete přihlásit na neomezený počet závodů. Takže běh, kolo, koloběžku nebo dogrunning určitě ještě absolvovat můžete.

DOBROVOLNÉ STARTOVNÉ
jako příspěvek pro Dětský domov Pardubice 

Budeme rádi, pokud i Vy přispějete dětem, kteří neměli v životě takové štěstí. Dobrovolné startovné za rodinný běh, které během celého dne vybereme, totiž poputuje na konto Dětského domova Pardubice. Pro prvních 100 registrovaných jsou připravena sportovní trička HC Dynamo a pamětní medaile v cíli. 
Upozorňujeme, že žádný běžec nebude měřen pomocí profesionální časomíry, tento běh je určen pro pomoc Dětskému domovu a hlavně pro zábavu, smích, rodinnou pohodu a dobrou náladu. V minulých ročnících se vždy povedl a tak doufáme, že stejně a možná i lépe se vyvede i v letošním roce. 

AUTOGRAMIÁDA HRÁČŮ HC DYNAMO PARDUBICE

Po celý den bude mít tým HC Dynamo Pardubice v prostorách dostihového závodiště svůj stánek. Navíc v průběhu dne pro Vás bude připravena autogramiáda s profesionály pardubického hokeje. Kdo přijde a na koho se můžete těšit? Nechte se překvapit.

HARMONOGRAM

09:00 Otevření areálu
13:00 RODINNÝ BĚH HC Dynamo – 1000m
14:45 Vyhlášení BARTH Run Velká Pardubická a Rodinný běh – hlavní podium