KDY: sobota 11. 5. 2019

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Registrace ZDE

Ve firmě BARTH myslíme opravdu na každého a tedy i na ty nejmenší z Vás. Přijďte se proběhnout na zábavný rodinný běh, který zvládne opravdu každý. Délka trasy je 1000m, takže můžete vzít do terénu i kočárek! Hlavním cílem závodu je zapojit všechny členy rodiny. Samozřejmě počítáme s tím, že Ti soutěživější a vytrvalejší z Vás využijí toto krátké kolečko pro rozběhání a následně poběží některý z hlavních závodů. Pro tento účel jsme zajistili možnost jednorázové registrace, kde se můžete přihlásit na neomezený počet závodů. Takže běh, kolo, koloběžku nebo dogrunning určitě ještě absolvovat můžete.

STARTOVNÉ

50 Kč = Příspěvek pro Dětský domov Pardubice 

Přispějme pomyslnou padesátikorunou dětem, kteří neměli v životě takové štěstí. Vybrané peníze za tento závod poputují na konto Dětského domova Pardubice.
Upozorňujeme, že žádný běžec nebude měřen pomocí profesionální časomíry, tento běh je určen pro pomoc, pro zábavu, smích, rodinnou pohodu a dobrou náladu. V minulých ročnících se vždy povedl a tak doufáme, že se stejně a možná i lépe vyvede i v letošním roce. 

HARMONOGRAM

9:00 Otevření areálu
15:00 START - Dobročinný Rodinný běh
16:45 VYHLÁŠENÍ - Rodinný běh, BARTH Run Velká pardubická